Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna w najlepszym wydaniu – w gabinecie YASUMI Kraków

Chociaż medycyna estetyczna staje się coraz popularniejsza, to wciąż wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jej podstawowym założeniem jest profilaktyka, a dopiero później rekonstrukcja. W tej gałęzi medycyny znajdziesz całe mnóstwo zabiegów, których celem jest walka z procesem starzenia skóry. Dopiero później, gdy wspomniany proces widocznie postępuje, warto zdecydować się na zabiegi czysto regeneracyjne. Trzymając się tych założeń, stworzyliśmy swoją ofertę – przemyślaną, w pełni profesjonalną, gwarantującą piękny wygląd i dobre samopoczucie.

Zabiegi medycyny estetycznej, które pokochasz – serdecznie zapraszamy

Proponujemy rozmaite zabiegi, których celem jest walka ze starzeniem skóry, ale też wszelkimi niedoskonałościami – bliznami, rozstępami. Wykonujemy również lifting zwiotczałej skóry oraz jej peeling. Zapraszamy na nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Co ważne, wszystkie zabiegi nadzorują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, korzystając wyłącznie z nowoczesnych, w pełni bezpiecznych urządzeń.

Odwiedź wyjątkowy gabinet profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI Kraków

Gabinet YASUMI Kraków to szczególne miejsce, gdzie znajdziesz chwile wytchnienia od problemów dnia codziennego. Zatroszczymy się nie tylko o Twój wygląd, ale też samopoczucie. Wszystkie zabiegi wykonywane są z należytą starannością w przyjemnej atmosferze. 

Laser frakcyjny CO2 Yasumi to najnowocześniejsza technologia wykorzystywana w walce ze starzeniem się skóry, do usuwania blizn czy zmarszczek. Światło lasera frakcyjnego CO2 wnika w głąb skóry i jest pochłaniane przez zawartą w komórkach wodę. W wyniku reakcji fototermicznej dochodzi do błyskawicznego podgrzania wody w tkance, a potem jej odparowania oraz wydzielenia ciepła, które prowadzi do mikrouszkodzeń kolagenu oraz frakcyjnego przerwania ciągłości skóry. Równocześnie uruchamiane są procesy naprawcze, które zapoczątkowują proces odnowy uszkodzonych struktur. Skóra złuszcza się, zagęszcza, a następnie regeneruje. Po zakończeniu procesu gojenia, widać jej wyraźnie wygładzanie i wypełnianie rozstępów.

Więcej

Zabieg HIFU MED LIFT 3D – oferta salonu YASUMI Kraków.

Bezoperacyjny lifting zwiotczałej skóry, bez przerywania ciągłości skóry i bez konieczności rekonwalescencji tylko w YASUMI Kraków. Zabieg wykonywany urządzeniem, które otrzymało wyróżnienie w kategorii Produkty Unikatowe i Nowatorskie na Beauty Inspirations. Głębokie, zogniskowane działanie ultradźwięków o dużym natężeniu koncentruje się bezpośrednio w głębszych warstwach skóry lub w tkance podskórnej. Głowice pozwalają dostarczać strumień skoncentrowanej energii o różnej częstotliwości i różnej głębokości działania, dobranej w zależności od specyfiki określonego obszaru. Dochodzi do podgrzania tkanek podskórnych poprzez ich koagulację. Efektem tego działania jest lifting skóry. Dodatkowa skoncentrowana energia ultradźwięków inicjuje naturalną odpowiedź skóry – produkcję nowego kolagenu. Zabieg na niższej głębokości powoduje redukcję tkanki tłuszczowej.

Więcej

Laserowy peeling węglowy, znany również jako hollywoodzki zabieg Black Doll, wykonywany jest przy użyciu wysokoenergetycznego lasera neodymowo – yagowego (Nd:YAG) Carbon Peel & Tatoo Laser typu Q-Switch. Nasz laser emituje wiązkę laserową o aż trzech długościach fali: 532nm, 1064nm oraz 1320nm - to nowość na rynku nieinwazyjnej medycyny estetycznej. Zabieg polega na laserowym naświetleniu skóry pokrytej specjalistyczną maską z aktywnym węglem CPY.

Węgiel aktywny CPY skutecznie przyciąga i wchłania toksyny, nadmiar sebum oraz zrogowaciały naskórek. Wykazuje także właściwości rozjaśniające, antybakteryjne, przeciwzapalne i kojące. Wykorzystanie promienia laserowego podczas peelingu węglowego wzmacnia właściwości oczyszczające węgla. Cząsteczki węgla z maski CPY głęboko wnikają w najdrobniejsze nierówności, ujścia gruczołów łojowych, zagłębienia i pory skóry, a następnie absorbują energię światła laserowego, powodując mikroeksplozje. W następstwie tego zjawiska złuszczona zostaje zewnętrzna warstwa naskórka wraz z jego niedoskonałościami, skóra już po pierwszym zabiegu staje się oczyszczona, pory są wyraźnie zmniejszone, koloryt skóry ujednolica się. Wydzielanie sebum zostaje ustabilizowane. Warte podkreślenia jest zmniejszenie po zabiegu stanów zapalnych powstałych w przebiegu trądziku.

 

Więcej

Makijaż permanentny

Cena od 150zł

Makijaż permanentny to metoda służąca do naturalnego podkreślenia konturu ust, brwi i oczu. Poprawia kształt ust, linię brwi, podkreśla linię rzęs. Dzięki tej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego, nietoksyczne i niealergizujące zostają osadzone w naskórku i utrzymują się w sposób widoczny 3-5 lat (w tym czasie dochodzi do stopniowego rozjaśnienia barwnika).

Więcej

Laser pracujący w trybie Q-Switch, Nd-YAG, o długości fali 1064nm i 532 nm. jest urządzeniem pozwalającym na usuwanie tatuażu bez uszkodzenia skóry i związanym z tym ryzykiem powstania zmian bliznowatych. Skuteczne laserowe usuwanie tatuażu wiąże się z wprowadzeniem do terapii laserowej specyficznej funkcji Q-Switch. Istotą tego systemu jest zastosowanie bardzo krótkiego impulsu, o dużej energii. W naszym gabinecie testy laserowe i konsultacje są bezpłatne.

Więcej

Medycyna estetyczna w najlepszym wydaniu – gabinet YASUMI w Krakowie

Chociaż medycyna estetyczna staje się coraz popularniejsza, to wciąż wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jej podstawowym założeniem jest profilaktyka, a dopiero później rekonstrukcja. W tej gałęzi medycyny znajdziesz całe mnóstwo zabiegów, których celem jest walka z procesem starzenia skóry. Dopiero później, gdy wspomniany proces widocznie postępuje, warto zdecydować się na zabiegi czysto regeneracyjne. Trzymając się tych założeń, stworzyliśmy swoją ofertę – przemyślaną, w pełni profesjonalną, gwarantującą piękny wygląd i dobre samopoczucie.

Zabiegi medycyny estetycznej, które pokochasz – serdecznie zapraszamy

Proponujemy rozmaite zabiegi, których celem jest walka ze starzeniem skóry, ale też wszelkimi niedoskonałościami – bliznami, rozstępami. Wykonujemy również lifting zwiotczałej skóry oraz jej peeling. Zapraszamy na nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej, takie jak laserowy peeling węglowy, lifting ultradźwiękowy, rekonstrukcja skóry z użyciem lasera frakcyjnego czy mniej inwazyjny makijaż permanentny. To oczywiście jedynie kilka spośród kilkudziesięciu wykonywanych zabiegów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą. Co ważne, wszystkie zabiegi nadzorują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, korzystając wyłącznie z nowoczesnych, w pełni bezpiecznych urządzeń.

 

Odwiedź wyjątkowy gabinet profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała w Krakowie

Gabinet YASUMI to szczególne miejsce, gdzie znajdziesz chwile wytchnienia od problemów dnia codziennego. Zatroszczymy się nie tylko o Twój wygląd, ale też samopoczucie. Wszystkie zabiegi wykonywane są z należytą starannością w przyjemnej atmosferze. Czekamy na Ciebie przy ulicy Głowackiego 24 w Krakowie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące medycyny estetycznej zadzwoń, a chętnie na nie odpowiemy. Serdecznie zapraszamy.

Ten innowacyjny zabieg polega na frakcjonowaniu skóry mikroigłami. Stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny. Podczas zabiegu w skórze tworzone są mikrokanaliki, dzięki którym struktura naskórka nie stanowi bariery do bardzo intensywnego wnikania odpowiednio i indywidualnie dobranych preparatów.

Przebieg zabiegu: Demakijaż + Peeling kawitacyjny + Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna + Aplikacja preparatu + Aplikacja kremu (z wyjątkiem zabiegu na skórę głowy)

Więcej
Ta strona wykorzystuje pliki "cookies". Pozostając na niej, wyrażasz na to zgodę. Rozumiem