Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Japońskie rytuały Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Mariola – Kosmetolog
Mariola

Kosmetolog

W pracy specjalizuje się w zabiegach z użyciem peelingów chemicznych, terapiach skóry tłustej i trądzikowej wraz z trądzikiem różowatym, usuwaniu przebarwień, blizn i rozstępów oraz w makijażu permanentnym. Wciąż poszukuje nowych, a jednocześnie zdrowych i bezpiecznych metod leczenia skóry swoich Klientów. W pracy perfekcjonistka maksymalnie skupiona na tym, co robi. Pełna energii, uśmiechnięta, zawsze gotowa do pomocy. Na bieżąco śledzi nowinki ze świata kosmetycznego, jak i dermatologicznego. Do swojej pracy podchodzi z pełną pasją i zaangażowaniem.

Kasia – Kosmetolog
Kasia

Kosmetolog

Justyna – Kosmetolog
Justyna

Kosmetolog

Jest pasjonatką swojego zawodu. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy oraz ciała. Swoje obowiązki wykonuje z pasja i zaangażowaniem. Poprzez masaż przynosi ulgę i poprawia samopoczucie. Emanuje spokojem i ciepłem, a swoim optymizmem zaraża wszystkich klientów. Do każdego Klienta podchodzi indywidualne, co sprawia, że każdy z gabinetu wychodzi z uśmiechem. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu kosmetologii.

Ilona – Fizjoterapeutka
Ilona

Fizjoterapeutka

Fizjoterapeutka z 10 letnim doświadczeniem w rehabilitacji ortopedycznej. Ukończyła Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim jak również studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim. 

Dzięki swojej wiedzy zadba o Ciebie poprzez indywidualne podejście, dobierając odpowiednie zabiegi. Specjalizuje się w szerokiej gamie masaży oraz wykonuje techniki powięziowe, szczególnie pomocne w stresie oraz przy dużych napięciach. Dla klienta szukającego relaksu wykonuje z pasją odprężające rytuały na ciało. Prywatnie interesuje się sportem i medycyną oraz funkcjonowaniem człowieka, zarówno od strony fizis jak i psyche, by móc nieść pomoc oraz dobierać kompleksową terapię.

 Doświadczenie dodatkowo poparte szkoleniami:

PNF, McKenzie (terapeutka certyfikowana), Terapia Manualna wg koncepcji Maitland, Terapia Manualna IAOM- International Academy of Orthopedic Medicine, Kinesiotaping (plastrowanie dynamiczne), Współczesne metody diagnostyki i leczenia dysfunkcji tkanek miękkich- dr J. Ciechomski, Terapia stawów skroniowo-żuchwowych IAOM, Kurs- Rehabilitacje w leczeniu nieoperacyjnym po uszkodzeniu ACL (Klinika Ruchu), Kurs masażu klasycznego, relaksacyjnego oraz głowy i twarzy.

 

Maria – kosmetolog - recepcjonistka
Maria

kosmetolog - recepcjonistka

W swojej pracy stawia na rzetelność i efektywność. Jej osobistym celem jest, aby każdy klient opuszczał salon w pełni zadowolenia. Alergie pokarmowe pchnęły ją ku poszukiwaniu alternatywy dla medycyny konwencjonalnej. W rezultacie od 10 lat wraz z rodziną stosuje dietę opartą na orkiszu. Chętnie łączy fizykoterapię z kosmetyką naturalną i fitoterapią. Jako miły dodatek do swoich pasji traktuje nowinki z zakresu zdobnictwa paznokci i wizażu.

Sława – Recepcjonistka
Sława

Recepcjonistka

Zwolenniczka zdrowego trybu życia.

Uważa, że zadbane ciało jest kluczem do dobrego samopoczucia.

Zawodowo odpowiedzialna, otwarta na nowe wyzwania.

Praca to jednocześnie jej pasja. Z radością czeka na klientki.

Prywatnie szczęśliwa żona, uczuciowa i towarzyska, ceniąca spokój

I ciepło domowego ogniska.

Współpraca z Katarzyną Woźniak – Osobisty Doradca Wellness ds. odchudzania
Współpraca z Katarzyną Woźniak

Osobisty Doradca Wellness ds. odchudzania

Od 20 lat pomaga ludziom uzyskać prawidłową sylwetkę i zmienić nawyki żywieniowe. Szczególnie ceni sobie szkolenia z laureatem Nagrody Nobla dr Louis Ignarro autorem książki “Nigdy więcej chorób serca” oraz dr David Heber “Kolorowa Dieta” i “Dieta Los Angeles”. Celem działalności jest edukacja żywieniowa dla osób, które chcą schudnąć, prawidłowo odżywiać się. Adresowany jest dla całych rodzin.

Współpraca z Doktorem Piotrem Glanowskim

Dermatolog, Medycyna Estetyczna

Nasz Gabinet współpracuje z lekarzem medycyny estetycznej z Doktorem Piotrem Glanowskim specjalistą Dermatolog - Wenerolog, Kosmetolog.

Doktor Piotr Glanowski jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz V-ce prezesem Stowarzyszenia Kosmetologów Polskich.

Doświadczenie zawodowe: studia medyczne na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż w oddziale Geriatrii Long Island Jewish Hospital  w Nowym Jurku (USA). Asystent w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera oraz Szpitala im. Żeromskiego w Krakowie. Absolwent Studiów Podyplomowych z dziedziny Kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole.

Dorota Stachnik

psycholog okołoporodowy, rodzinny, interwent kryzysowy

Moją największą pasją jest pomaganie. Uwielbiam widzieć uśmiech na twarzach. Moim najwiekszym celem jest sprawianie, że zakochamy się w sobie, bliskich i życiu na nowo.

Specjalizuje sie przede wszystkim w obszarze metod relaksacji, ciąży, porodu, relacji rodzinnych, seksuologii. Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego Wydzialu Psychologia Stosowana. Aby jak najlepiej poznać interesujące mnie obszary ukończyłam liczne kursy oraz staże zawodowe.

Zapraszam na konsultacje psychologiczne jeśli:

 • Masz trudności w radzeniu sobie ze stresem
 • Masz problem w relecjach partnerskich ( rodzinnych)
 • Odczuwasz ciągłe zmeczenie lub masz obniżony nastrój
 • Przeżywasz bolesną stratę, załobę lub masz traumatyczne przeżycia
 • Nie radzisz sobie na nowym etapie twojego życia
 • Doświadczach dolegliwości psychosomatycznych ( bóle głowy, brzucha, duszności itp)

Staże:

 • Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Myślenicach,
 • Szpital Psychistryczny im. Józefa Babińskiego w Kobierzynie
 • Szpitalu Uniwersytecki w Krakowie na odziale Klinicznym Położnictwa I Perinatologii.

Kursy:

 • „ Zaawansowany kurs treningu autogennego”

( Trening autogenny Schultza oraz Esencjonalny trening autogenny Meinholda)

 

 • Zaburzenia seksualne u mężczyzn ( w tym zaburzenia preferencji seksualnej)

 

 • W trakcie innych kursów z obszaru seksuologii

Nasz Gabinet współpracuje z lekarzem medycyny estetycznej z Doktorem Piotrem Glanowskim specjalistą Dermatolog - Wenerolog, Kosmetolog.

Doktor Piotr Glanowski jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz V-ce prezesem Stowarzyszenia Kosmetologów Polskich.

Doświadczenie zawodowe: studia medyczne na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż w oddziale Geriatrii Long Island Jewish Hospital  w Nowym Jurku (USA). Asystent w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera oraz Szpitala im. Żeromskiego w Krakowie. Absolwent Studiów Podyplomowych z dziedziny Kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole.

Zapraszamy na bezpłatne* konsultacje z zakresu medycyny estetycznej do naszego Instytutu po uprzednim umówieniu wizyty.

*- Koszt samej konsultacji wynosi 100 zł. W przypadku wykupienia usługi koszt odejmowany jest od ceny zabiegu. 


Współpracuje również z dietetykiem Katarzyną Woźniak jako Osobistym Doradcą Wellness ds. odchudziania 

Od 20 lat pomaga ludziom uzyskać prawidłową sylwetkę i zmienić nawyki żywieniowe. Szczególnie ceni sobie szkolenia z laureatem Nagrody Nobla dr Louis Ignarro autorem książki “Nigdy więcej chorób serca” oraz dr David Heber “Kolorowa Dieta” i “Dieta Los Angeles”. Celem działalności jest edukacja żywieniowa dla osób, które chcą schudnąć, prawidłowo odżywiać się. Adresowany jest dla całych rodzin.