Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Mariola – Kosmetolog
Mariola

Kosmetolog

W pracy specjalizuje się w zabiegach z użyciem peelingów chemicznych, terapiach skóry tłustej i trądzikowej wraz z trądzikiem różowatym, usuwaniu przebarwień, blizn i rozstępów oraz w makijażu permanentnym. Wciąż poszukuje nowych, a jednocześnie zdrowych i bezpiecznych metod leczenia skóry swoich Klientów. W pracy perfekcjonistka maksymalnie skupiona na tym, co robi. Pełna energii, uśmiechnięta, zawsze gotowa do pomocy. Na bieżąco śledzi nowinki ze świata kosmetycznego, jak i dermatologicznego. Do swojej pracy podchodzi z pełną pasją i zaangażowaniem.

Kasia – Kosmetolog
Kasia

Kosmetolog

Kosmetolog Kasia zgłębia wiedze na temat zabiegów na twarz dla skór problematycznych, ma szerokie doświadczenie w zabiegach pielęgnacyjnych. Jej wiedza i doświadczenie pozwalają na prawidłowe zdiagnozowanie problematyki i dobór odpowiedniego zabieg do rodzaju skóry. Specjalizuje się również w zabiegach wspomagających kształtowanie sylwetki oraz w walce z rozstępami i cellulitem. Jej dodatkową pasją są trendy w makijażu i stylizacji w świecie mody.

Justyna – Kosmetolog
Justyna

Kosmetolog

Jest pasjonatką swojego zawodu. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy oraz ciała. Swoje obowiązki wykonuje z pasja i zaangażowaniem. Poprzez masaż przynosi ulgę i poprawia samopoczucie. Emanuje spokojem i ciepłem, a swoim optymizmem zaraża wszystkich klientów. Do każdego Klienta podchodzi indywidualne, co sprawia, że każdy z gabinetu wychodzi z uśmiechem. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu kosmetologii.

Tatiana – Manager
Tatiana

Manager

Kosmetologia jest pasją w jej  życiu. W pracy łączy odpowiedzialność, każdego klienta wita otwarcie i z uśmiechem. Pełna planów na przyszłość względem swojego rozwoju. W życiu prywatnym relaksuje się gotując różne przysmaki. W połączeniu z zainteresowaniem do kosmetyki na jej półkach zagościło sporo nowych kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy. Jest osobą energiczną i pozytywną ale nie zapomina się relaksować w gronie znajomych. 

Kinga – Wizażystka - recepcjonistka
Kinga

Wizażystka - recepcjonistka

Specjalistka od technik makijażu. Cechuje się otwartym podejściem do klienta i gotowością na zdobywanie nowych doświadczeń ze świata nowości w dziedzinie kosmetologii. Jest osobą budzącą sympatię i zaufanie. Podchodzi do pielęgnacji w sposób holistyczny, dbając o każdy aspekt zabiegu. 

Daria – Kosmetolog
Daria

Kosmetolog

Kosmetyka jest moją pasją już od najmłodszych lat. Największą przyjemność sprawiają mi zabiegi pielęgnacyjne na twarz oraz ciało. Zależy mi na utrzymaniu dobrej kondycji skóry klienta, dlatego z ogromnym zaangażowaniem dobieram pielęgnację gabinetową oraz domową. Staram się aby każda osoba, która do mnie przyjdzie czuła się wyjątkowo.

Sympatyczna, cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. Wolne chwile spędzam aktywnie trenując na siłowni oraz spacerując po górach.

Magdalena – Fizjoterapeutka
Magdalena

Fizjoterapeutka

Magdalena - Magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. W toku nauki rozpoczęła kurs na trenera personalnego. Wszystko po to by uzupełnić warsztat o dodatkową cenną wiedzę na temat taśm mięśniowych, powięzi, wzorców ruchowych, metod terapii dysfunkcji aparatu ruchu, rozluźniania mięśniowego, technik masażu. Pomaga ludziom chudnąć, budować sylwetkę, pozbywać się bólu oraz spięć mięśniowych.  

Poprzez stosowanie sprawdzonych technik i metod leczniczych, pomaga odzyskać pełną sprawność. Wytłumaczy gdzie leży przyczyna dolegliwości. Pokażę w jaki sposób radzić sobie z bólem i ograniczeniami. Doradzi jak zmodyfikować codzienne aktywności zawodowe i prywatne, aby cieszyć się bardzo dobrą formą przez długie lata. Specjalizuje się w masażu tkanek głębokich, drenażu limfatycznym i masażu leczniczym. Dodatkowo techniki manualne, kinesiotaping a także masaż relaksacyjny. Optymistka kochająca sport, modę, muzykę oraz makijaż.  

Współpraca z Katarzyną Woźniak  – Osobisty Doradca Wellness ds. odchudzania
Współpraca z Katarzyną Woźniak

Osobisty Doradca Wellness ds. odchudzania

Od 20 lat pomaga ludziom uzyskać prawidłową sylwetkę i zmienić nawyki żywieniowe. Szczególnie ceni sobie szkolenia z laureatem Nagrody Nobla dr Louis Ignarro autorem książki “Nigdy więcej chorób serca” oraz dr David Heber “Kolorowa Dieta” i “Dieta Los Angeles”. Celem działalności jest edukacja żywieniowa dla osób, które chcą schudnąć, prawidłowo odżywiać się. Adresowany jest dla całych rodzin.

Współpraca z Doktorem Piotrem Glanowskim

Dermatolog, Medycyna Estetyczna

Nasz Gabinet współpracuje z lekarzem medycyny estetycznej z Doktorem Piotrem Glanowskim specjalistą Dermatolog - Wenerolog, Kosmetolog.

Doktor Piotr Glanowski jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz V-ce prezesem Stowarzyszenia Kosmetologów Polskich.

Doświadczenie zawodowe: studia medyczne na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż w oddziale Geriatrii Long Island Jewish Hospital  w Nowym Jorku (USA). Asystent w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera oraz Szpitala im. Żeromskiego w Krakowie. Absolwent Studiów Podyplomowych z dziedziny Kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole.

Nasz Gabinet współpracuje z lekarzem medycyny estetycznej z Doktorem Piotrem Glanowskim specjalistą Dermatolog - Wenerolog, Kosmetolog.

Doktor Piotr Glanowski jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz V-ce prezesem Stowarzyszenia Kosmetologów Polskich.

Doświadczenie zawodowe: studia medyczne na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż w oddziale Geriatrii Long Island Jewish Hospital  w Nowym Jurku (USA). Asystent w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera oraz Szpitala im. Żeromskiego w Krakowie. Absolwent Studiów Podyplomowych z dziedziny Kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole.

Zapraszamy na bezpłatne* konsultacje z zakresu medycyny estetycznej do naszego Instytutu po uprzednim umówieniu wizyty.

*- Koszt samej konsultacji wynosi 100 zł. W przypadku wykupienia usługi koszt odejmowany jest od ceny zabiegu. 


Współpracuje również z dietetykiem Katarzyną Woźniak jako Osobistym Doradcą Wellness ds. odchudziania 

Od 20 lat pomaga ludziom uzyskać prawidłową sylwetkę i zmienić nawyki żywieniowe. Szczególnie ceni sobie szkolenia z laureatem Nagrody Nobla dr Louis Ignarro autorem książki “Nigdy więcej chorób serca” oraz dr David Heber “Kolorowa Dieta” i “Dieta Los Angeles”. Celem działalności jest edukacja żywieniowa dla osób, które chcą schudnąć, prawidłowo odżywiać się. Adresowany jest dla całych rodzin.