Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Mariola – Kosmetolog
Mariola

Kosmetolog

Kosmetolog/ Właściciel

Doceniana przez Klientów za  wysoką jakość wykonywanych usług.

Doświadczenie w branży Beaty zdobywa od 2007 roku i wciąż się rozwija. Na bieżąco śledzi nowinki ze świata kosmetycznego, jak i dermatologicznego.

Jej motto to „Kto się nie rozwija, zostaje w tyle”

Jej pasją jest praca z człowiekiem, a nie tylko z jego problemem na skórze.

Wciąż poszukuje nowych, a jednocześnie zdrowych i bezpiecznych metod leczenia skóry swoich Klientów.

Do Każdego podchodzi indywidualnie i holistycznie. Rozwiązań problemów szuka nie tylko na płaszczyźnie wiedzy o kosmetologii, wiedzę opiera także o elementy dietetyki i psychologii. W pracy perfekcjonistka maksymalnie skupiona na tym, co robi. Pełna energii, zawsze gotowa do pomocy. specjalizuje się w zabiegach z użyciem peelingów chemicznych, terapiach skóry tłustej i trądzikowej wraz z trądzikiem różowatym, usuwaniu przebarwień, blizn i rozstępów

Prywatnie - szczęśliwa Mama dwójki dzieci. Zawsze z uśmiechem biegnąca przez świat. Biegnąca dosłownie i w przenośni – uwielbiająca relaks poprzez zajęcia z jogi, jazdę konną czy bieganie.

Kasia – Recepcjonistka
Kasia

Recepcjonistka

Studentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.

Zawsze pogodna i uśmiechnięta, tworzy pozytywną atmosferę, aby każdy klient czuł się już od samego wejścia wyjątkowo.

Praca w salonie pozwala jej na rozwój w kierunku medycyny, zdrowia i urody

Agnieszka – Recepcjonistka
Agnieszka

Recepcjonistka

Studentka kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Pełna empatii i cierpliwośći, uwielbia pracę z ludzi. Jest osobą miłą i pozytywnie nastawioną  każdego dnia. Dzięki pracy w salonie łączy teorie z praktyką oraz nabywa doświadczenia niezbędne w zawodzie. Na codzień uwielbia spędzać czas ze swoim pupilem.

Tatiana – Manager/Kosmetolog
Tatiana

Manager/Kosmetolog

Kosmetologia jest pasją w jej  życiu. W pracy łączy odpowiedzialność, każdego klienta wita otwarcie i z uśmiechem. Pełna planów na przyszłość względem swojego rozwoju. W życiu prywatnym relaksuje się gotując różne przysmaki. W połączeniu z zainteresowaniem do kosmetyki na jej półkach zagościło sporo nowych kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy. Jest osobą energiczną i pozytywną ale nie zapomina się relaksować w gronie znajomych. 

Paula – Kosmetolog
Paula

Kosmetolog

Jest energiczna, uprzejma i profesjonalna. Wykształcenie w dziedzinie to dla niej solidna podstawa, doświadczenie - to droga przez ciągły rozwój i chęć doskonalenia,  obsługa Klienta- to uważne wsłuchanie się w jego potrzeby i umiejętność ich zaspokojenia. Dlatego w sposób kompleksowy podchodzi do budowania relacji z Klientem. Słucha, służy radą i proponuje optymalne rozwiązania. Skrupulatnie podchodzi do wykonywanych zabiegów , a bezpieczeństwo i zadowolenie Klienta stawia na pierwszym miejscu. Uśmiech to jedno z najważniejszych narzędzi jej pracy. Kiedy jest odwzajemniony, wie że dobrze wykonała swoją prace, a gdy w drzwiach gabinetu widzi ponownie znajomą twarz to dla niejnajwiększa satysfakcja.

Agnieszka – Kosmetolog
Agnieszka

Kosmetolog

Magister kosmetolog od trzech lat aktywnie wykonująca swój zawód,  jednak zainteresowanie tą dziedziną pojawiło się już dawno temu. Indywidualnie podchodzi do każdego klienta, tak aby widoczne były efekty wspólnej pracy. Jest osobą otwartą z pozytywnym nastawieniem. Stara się, aby każdy klient czuł się swobodnie i wyjątkowo. Lubi wykonywać wszystkie zabiegi z zakresu kosmetologii, natomiast szczególnie pasjonuję się pielęgnacją twarzy i ciała.  Celem naszej Agnieszki jest relaks każdego klienta, jak i wypracowanie jak najlepszego efektu zabiegowego połączonego z odpowiednio dobraną pielęgnacją domową.

Sylwia  – Masażystka/Pedikiurzystka/Manikiurzystka
Sylwia

Masażystka/Pedikiurzystka/Manikiurzystka

Jest osobą uśmiechniętą i pozytywnie nastawioną do życia, tę energię chce przekazać swoim klientom. Zabiegi dostępne w ofercie Yasumi idealnie łączą wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas studiów na kierunkach fizjoterapia i kosmetologia. Jest certyfikowanym masażystą Lomi Lomi Nui. Od wielu lat rozwija również swoje umiejętności w zabiegach manicure i pedicure. Uwielbia aktywnie spędzać czas na aqua-aerobiku, aby w krótkim czasie zajadać słodkości, które sama przygotowuje.

Paulina – Kosmetolog
Paulina

Kosmetolog

Magister kosmetologii, której zainteresowanie do zawodu zrodziło się od najmłodszych lat. Spokojna i opanowana, zawsze stara się podejść holistycznie do potrzeb klienta. W ostatnim czasie pasjonatka wizażu. Jej myślą przewodnią jest wypielęgnowana, zdrowa i promienna skóra, którą można dodatkowo podkreślić odpowiednim makijażem. Uwielbia kiedy klient wraca z uśmiechem na ustach, usatysfakcjonowany rezultatem po zabiegu.

Współpraca z Doktorem Piotrem Glanowskim

Dermatolog, Medycyna Estetyczna

Nasz Gabinet współpracuje z lekarzem medycyny estetycznej z Doktorem Piotrem Glanowskim specjalistą Dermatolog - Wenerolog, Kosmetolog.

Doktor Piotr Glanowski jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz V-ce prezesem Stowarzyszenia Kosmetologów Polskich.

Doświadczenie zawodowe: studia medyczne na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż w oddziale Geriatrii Long Island Jewish Hospital  w Nowym Jorku (USA). Asystent w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera oraz Szpitala im. Żeromskiego w Krakowie. Absolwent Studiów Podyplomowych z dziedziny Kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole.

Nasz Gabinet współpracuje z lekarzem medycyny estetycznej z Doktorem Piotrem Glanowskim specjalistą Dermatolog - Wenerolog, Kosmetolog.

Doktor Piotr Glanowski jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz V-ce prezesem Stowarzyszenia Kosmetologów Polskich.

Doświadczenie zawodowe: studia medyczne na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż w oddziale Geriatrii Long Island Jewish Hospital  w Nowym Jurku (USA). Asystent w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera oraz Szpitala im. Żeromskiego w Krakowie. Absolwent Studiów Podyplomowych z dziedziny Kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole.

Zapraszamy na bezpłatne* konsultacje z zakresu medycyny estetycznej do naszego Instytutu po uprzednim umówieniu wizyty.

*- Koszt samej konsultacji wynosi 100 zł. W przypadku wykupienia usługi koszt odejmowany jest od ceny zabiegu. 


Współpracuje również z dietetykiem Katarzyną Woźniak jako Osobistym Doradcą Wellness ds. odchudziania 

Od 20 lat pomaga ludziom uzyskać prawidłową sylwetkę i zmienić nawyki żywieniowe. Szczególnie ceni sobie szkolenia z laureatem Nagrody Nobla dr Louis Ignarro autorem książki “Nigdy więcej chorób serca” oraz dr David Heber “Kolorowa Dieta” i “Dieta Los Angeles”. Celem działalności jest edukacja żywieniowa dla osób, które chcą schudnąć, prawidłowo odżywiać się. Adresowany jest dla całych rodzin.