Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Mariola – Kosmetolog
Mariola

Kosmetolog

W pracy specjalizuje się w zabiegach z użyciem peelingów chemicznych, terapiach skóry tłustej i trądzikowej wraz z trądzikiem różowatym, usuwaniu przebarwień, blizn i rozstępów oraz w makijażu permanentnym. Wciąż poszukuje nowych, a jednocześnie zdrowych i bezpiecznych metod leczenia skóry swoich Klientów. W pracy perfekcjonistka maksymalnie skupiona na tym, co robi. Pełna energii, uśmiechnięta, zawsze gotowa do pomocy. Na bieżąco śledzi nowinki ze świata kosmetycznego, jak i dermatologicznego. Do swojej pracy podchodzi z pełną pasją i zaangażowaniem.

Kasia – Kosmetolog
Kasia

Kosmetolog

Kosmetolog Kasia zgłębia wiedze na temat zabiegów na twarz dla skór problematycznych, ma szerokie doświadczenie w zabiegach pielęgnacyjnych. Jej wiedza i doświadczenie pozwalają na prawidłowe zdiagnozowanie problematyki i dobór odpowiedniego zabieg do rodzaju skóry. Specjalizuje się również w zabiegach wspomagających kształtowanie sylwetki oraz w walce z rozstępami i cellulitem. Jej dodatkową pasją są trendy w makijażu i stylizacji w świecie mody.

Justyna – Kosmetolog
Justyna

Kosmetolog

Magister kosmetologii – jest pasjonatką swojego zawodu. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy oraz ciała. Swoje obowiązki wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Emanuje ciepłem i spokojem, a swoim optymizmem zaraża klientów. Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu kosmetologii.

Tatiana – Manager
Tatiana

Manager

Kosmetologia jest pasją w jej  życiu. W pracy łączy odpowiedzialność, każdego klienta wita otwarcie i z uśmiechem. Pełna planów na przyszłość względem swojego rozwoju. W życiu prywatnym relaksuje się gotując różne przysmaki. W połączeniu z zainteresowaniem do kosmetyki na jej półkach zagościło sporo nowych kosmetyków do pielęgnacji ciała i twarzy. Jest osobą energiczną i pozytywną ale nie zapomina się relaksować w gronie znajomych. 

Daria – Kosmetolog
Daria

Kosmetolog

Kosmetyka jest moją pasją już od najmłodszych lat. Największą przyjemność sprawiają mi zabiegi pielęgnacyjne na twarz oraz ciało. Zależy mi na utrzymaniu dobrej kondycji skóry klienta, dlatego z ogromnym zaangażowaniem dobieram pielęgnację gabinetową oraz domową. Staram się aby każda osoba, która do mnie przyjdzie czuła się wyjątkowo.

Sympatyczna, cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. Wolne chwile spędzam aktywnie trenując na siłowni oraz spacerując po górach.

Ania – kosmetolog
Ania

kosmetolog

Mama na imię Ania, jestem kosmetologiem nie tylko z wykształcenia ale również z zamiłowania. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku kosmetologia.

Indywidualnie podchodzę do moich klientów i dokładam wszelkich starań aby, każdy kto korzysta z moich usług mógł się poczuć wyjątkowo.

W trosce o dobro klientów i własny rozwój stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i konferencjach.

Czas wolny lubię spędzać aktywnie, na świeżym powietrzu.

Kasia – Recepcjonistka
Kasia

Recepcjonistka

Studentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.

Zawsze pogodna i uśmiechnięta, tworzy pozytywną atmosferę, aby każdy klient czuł się już od samego wejścia wyjątkowo.

Praca w salonie pozwala jej na rozwój w kierunku medycyny, zdrowia i urody

Współpraca z Doktorem Piotrem Glanowskim

Dermatolog, Medycyna Estetyczna

Nasz Gabinet współpracuje z lekarzem medycyny estetycznej z Doktorem Piotrem Glanowskim specjalistą Dermatolog - Wenerolog, Kosmetolog.

Doktor Piotr Glanowski jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz V-ce prezesem Stowarzyszenia Kosmetologów Polskich.

Doświadczenie zawodowe: studia medyczne na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż w oddziale Geriatrii Long Island Jewish Hospital  w Nowym Jorku (USA). Asystent w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera oraz Szpitala im. Żeromskiego w Krakowie. Absolwent Studiów Podyplomowych z dziedziny Kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole.

Nasz Gabinet współpracuje z lekarzem medycyny estetycznej z Doktorem Piotrem Glanowskim specjalistą Dermatolog - Wenerolog, Kosmetolog.

Doktor Piotr Glanowski jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz V-ce prezesem Stowarzyszenia Kosmetologów Polskich.

Doświadczenie zawodowe: studia medyczne na wydziale lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż w oddziale Geriatrii Long Island Jewish Hospital  w Nowym Jurku (USA). Asystent w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Rydygiera oraz Szpitala im. Żeromskiego w Krakowie. Absolwent Studiów Podyplomowych z dziedziny Kosmetologii w Krakowskiej Wyższej Szkole.

Zapraszamy na bezpłatne* konsultacje z zakresu medycyny estetycznej do naszego Instytutu po uprzednim umówieniu wizyty.

*- Koszt samej konsultacji wynosi 100 zł. W przypadku wykupienia usługi koszt odejmowany jest od ceny zabiegu. 


Współpracuje również z dietetykiem Katarzyną Woźniak jako Osobistym Doradcą Wellness ds. odchudziania 

Od 20 lat pomaga ludziom uzyskać prawidłową sylwetkę i zmienić nawyki żywieniowe. Szczególnie ceni sobie szkolenia z laureatem Nagrody Nobla dr Louis Ignarro autorem książki “Nigdy więcej chorób serca” oraz dr David Heber “Kolorowa Dieta” i “Dieta Los Angeles”. Celem działalności jest edukacja żywieniowa dla osób, które chcą schudnąć, prawidłowo odżywiać się. Adresowany jest dla całych rodzin.